Wydanie dokumentów do wglądu.

Przechowywanie, udostępnianie i kontrola dokumentacji. Zmiana sposobu sprawowania zarządu, zmiana zarządu lub zarządcy.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
andy
admininistrator
admininistrator
Posty: 3249
Rejestracja: 05-05-2006, 13:56

Odp.: Wydanie dokumentów do wglądu.

#49 Post autor: andy » 24-05-2009, 01:25

prest pisze:Wyjaśnienia składa podejrzany.
Skoro już wkraczamy w szczególy postępowania karnego, to trzeba pamiętać, że przesłuchanie świadka rozpoczyna się od fazy swobodnej wypowiedzi świadka w granicach określonych celem przesłuchania, a dopiero później przesłuchujący może przejść do zadawania pytań. Ta procedura jest chyba dobrze znana szerszej publiczności, obserwującej kiepskie farsy dla gawiedzi - nazywane komisjami śledczymi.
prest pisze:tzw. świadek-podejrzany
Nie ma takiej fazy w postępowaniu karnym, w którym świadek byłby jednocześnie podejrzanym.

Link:
BBcode:
HTML:
Schowaj odnośniki
Pokaż odnośniki do wpisu

prest
.
.
Posty: 8
Rejestracja: 13-05-2009, 11:51

Odp.: Wydanie dokumentów do wglądu.

#50 Post autor: prest » 24-05-2009, 12:06

Twoje 2 grossze zawsze muszą bć wtrącone. Swobodna wypowiedź to nie wyjasnienia a element rozpoczynający przesłuchanie mający na celu zakreślenie przedmiotu przsłuchania oraz dający możliwość zadania ewentualnych pytań które umknęły przesłuchującemu podczas przygotowania się do przesłesłuchania. Nie sa to w żadnym wypadku wyjasnienia

Co do trybu 183kpk napisałem tzw świadek-podejrzany bo takim mianem określa się ten tryb w mowie potocznej.Proponowałbym poraz kolejny zamiast tylko studiować pismo również zaczerpnąć informacji w organach ścigania co ten art oznacza i w jakiej sytuacji się go stosje. Usłyszysz że jest to tzw swiadek -podejrzany. Zadzwoń do któregoś z Ds w prokuraturze.

pamiętaj że jest

świadek
osoba podejrzana (przed przedstawieniem zarzutu. Taka forma wpisywana jest chociażby w protokole zatrzymania Takie osoby przeważnie słucha się w 183kpk)
podejrzany


W razie pytań proszę na priv
Ostatnio zmieniony 24-05-2009, 12:13 przez prest, łącznie zmieniany 1 raz.

Link:
BBcode:
HTML:
Schowaj odnośniki
Pokaż odnośniki do wpisu

Awatar użytkownika
andy
admininistrator
admininistrator
Posty: 3249
Rejestracja: 05-05-2006, 13:56

Odp.: Wydanie dokumentów do wglądu.

#51 Post autor: andy » 24-05-2009, 13:23

prest pisze:napisałem tzw świadek-podejrzany
Twoja znajomość przepisów postępowania karnego, dorównuje Twojej wiedzy z zakresu przepisów ruchu drogowego -> http://www.wspolnota.net.pl/viewtopic.php?p=38061#38061 Tymczasem jedynym świadkiem-podejrzanym jesteś Ty. Świadczysz o swojej niewiedzy i jesteś podejrzany o zaśmiecanie forum.

Link:
BBcode:
HTML:
Schowaj odnośniki
Pokaż odnośniki do wpisu

prest
.
.
Posty: 8
Rejestracja: 13-05-2009, 11:51

Odp.: Wydanie dokumentów do wglądu.

#52 Post autor: prest » 24-05-2009, 14:06

KK i Kpk jest mim narzędziem pracy i wiem co piszę. Natomiast ty opierasz się tylko na tym co czytasz i co wydaję się tobie że jestes w stanie zrozumieć a o kk i kpk raczej ty nie masz pojęcia. Z twoich wypowydzi widze ze nie masz pojęcia również o procesie-no cóż to mnie akurat nie dziwi bo aby mieć wiedze najpierw trzeba skończyć studia potem aplikację i do tego posiadać praktykę.

Oczywiście nie podejmuję dalszych rozmów zarówno w kwesti ruchu drogowego jak również w tej kwesti ponieważ nawet nie zadałeś sobie trudu aby sprawdzić poruszonych przeze mnie kwestii poniewąz oczywiście ty wiesz lepiej- słusznie jeden z forumowiczów w jednym z tematów napisał "wszechwiedzący"

Co do zaśmiecania- moja uwaga dotycżaca wyjąsniń była częscią wypowiedzi związanej z tematem. Natoamist Twoje czepialstwo nadało zupełnie nowy kierunek temu wątkowi i to jest właśnie zasmiecanie i nie prowokuj więcej.

Link:
BBcode:
HTML:
Schowaj odnośniki
Pokaż odnośniki do wpisu

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do „Dokumentacja wspólnoty i zmiana zarządzającego”