Przechowywanie dokumentacji

Przechowywanie, udostępnianie i kontrola dokumentacji. Zmiana sposobu sprawowania zarządu, zmiana zarządu lub zarządcy.
Wiadomość
Autor
Haneczka
.
.
Posty: 2157
Rejestracja: 26-04-2007, 18:07

Odp.: Przechowywanie dokumentacji

#7 Post autor: Haneczka » 30-04-2008, 21:29

owner pisze:Moja rada: umów się z administratorem na konkretny termin, podaj, jaka dokumentacja Cię interesuje (na piśmie) i pojedź na to spotkanie.
I do tego, za przykładem fafika, weź ze sobą (koniecznie!) apart cyfrowy, jak nie będzie Ci chciał skserować pewnych dokumentów, to śmiało i odważnie zrób sesję zdjęciową.
Przetestowałam ten sposób przed zebraniem rocznym, chętny spędził pięć dni w siedzibie administratora i ujął całe trzy lata. Teraz mam prawie wszystko na płycie CD. 8)

Link:
BBcode:
HTML:
Schowaj odnośniki
Pokaż odnośniki do wpisu

jaroga
.
.
Posty: 193
Rejestracja: 03-08-2007, 17:15
Lokalizacja: Warszawa

Odp.: Przechowywanie dokumentacji

#8 Post autor: jaroga » 01-05-2008, 18:01

Nauka z tej dyskusji taka, że zawierając umowę z administratorem warto w niej zapisać, gdzie bedzie przechowywana dokumentacja oraz wpisać, że administrator dostarczy w razie potrzeby zainteresownemu dokumenty w jakieś dogodne dla niego miejsce!

Link:
BBcode:
HTML:
Schowaj odnośniki
Pokaż odnośniki do wpisu

Haneczka
.
.
Posty: 2157
Rejestracja: 26-04-2007, 18:07

Odp.: Przechowywanie dokumentacji

#9 Post autor: Haneczka » 01-05-2008, 21:09

jaroga pisze:zawierając umowę z administratorem warto w niej zapisać, gdzie bedzie przechowywana dokumentacja oraz wpisać, że administrator dostarczy w razie potrzeby zainteresownemu dokumenty w jakieś dogodne dla niego miejsce!
:hahaha: Jednym słowem przydałby się poradnik dla wspólnot: jak zwierać umowy z administratorem wraz z przewodnikiem: jak obcować z zarządem, zarządcą i administratorem?

Link:
BBcode:
HTML:
Schowaj odnośniki
Pokaż odnośniki do wpisu

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do „Dokumentacja wspólnoty i zmiana zarządzającego”