Kredyt na termomodernizacje w DnB Nord - opinie

Rachunki bieżące, lokaty, kredyty.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
andy
admininistrator
admininistrator
Posty: 3249
Rejestracja: 05-05-2006, 13:56

Odp.: Kredyt na termomodernizacje w DnB Nord - opinie

#7 Post autor: andy » 19-06-2009, 12:16

bykira pisze:Czy to nie dziwne, że po decyzji odmownej łudzi się jeszcze klienta każąc mu wypełniać dodatkowe wnioski ?
Czyli potwierdzają się moje wątpliwości, wprost wynikające z załączonych dokumentów.

Link:
BBcode:
HTML:
Schowaj odnośniki
Pokaż odnośniki do wpisu

Awatar użytkownika
Olubek
.
.
Posty: 130
Rejestracja: 18-09-2006, 12:31
Kontakt:

Odp.: Kredyt na termomodernizacje w DnB Nord - opinie

#8 Post autor: Olubek » 19-06-2009, 14:00

O odrzuceniu wniosku kredytowego był informowany zarządca, bo wtedy tylko z nim mieliśmy kontakt. Ciebie nie znaliśmy. Dowód przedstawię w poniedziałek gdy wrócę do Banku bo teraz jestem poza Bankiem.
27 kwietnia wysłaliśmy wniosek na kredyt inwestycyjny, bo liczyliśmy na to, że zostanie złożony natychmiast i jeszcze raz przeanalizujemy kredyt termo - niestety wniosek o kredyt inwestycyjny został dostarczony 17 maja - tak Wam zależało na czasie i tym kredycie, pośpiech taki, że aż śwista w uszach i ciemno w oczach - 19 dni? Tak na oko?
Pozdrawiam
Paweł

Link:
BBcode:
HTML:
Schowaj odnośniki
Pokaż odnośniki do wpisu

bykira
moderator
moderator
Posty: 4262
Rejestracja: 17-11-2006, 18:11

Odp.: Kredyt na termomodernizacje w DnB Nord - opinie

#9 Post autor: bykira » 19-06-2009, 14:42

Olubek pisze:O odrzuceniu wniosku kredytowego był informowany zarządca, bo wtedy tylko z nim mieliśmy kontakt.
Kontakt telefoniczny i mejlowy utrzymywałam z Panią Małgosią od początku kwietnia, bądź końca marca, zatem decyzja odmowna była w czasie jak Pani Małgosia ze mną w najlepsze mejlowała, o kredycie na środki własne.

Jest więc nie prawdą, że tylko z moim administratorem mieliście kontakt a ze mna nie. Mój administrator przedwczoraj ode mnie, dowiedział się o odmownym rozpatrzeniu naszego wniosku na kredyt, co wczoraj potwierdził dzwoniąc do Waszego banku
Skoro już była rozmowa o kredycie na środki własne i dopracowywaliśmy szczegóły tegoż kredytu, dlaczego wniosek nie został wstrzymany do rozpatrzenia, 9 kwietnia była mowa o kredycie na środki własne, 16 kwietnia, odmowa z braku środków, a 27 kwietnia dopiero dosłano dla mojego administratora wzory dokumentów do wypełnienia na kredyt na środki własne !
Od 9 kwietnia do 27 kwietnia, cyt. Olubka " pośpiech taki, że aż śwista w uszach i ciemno w oczach - 19 dni? Tak na oko? " , pomijam fakt, że ja od administratora, te dokumenty dostałam dopiero 8 maja i 8 maja odesłałam z wymaganymi podpisami.
Mój administrator ma w tej sprawie trzy mejle z datą 26 marca( juz załączony w pliku od Pana, z datą 5 i 6 czerwca z tabelką na kredyt inwestycyjny , co nadal sugeruje pozytywne załatwienie kredytu i ani słowa o odmownej decyzji z dnia 16 kwietnia !


----- Original Message -----
From: Tabinowska-Slesar Małgorzata
To:
Sent: Friday, June 05, 2009 10:34 AM


Witam,

Konieczne jest uzupełnienie załączonej tabelki do wniosku o kredyt inwestycyjny.

Pozdrawiam,



Małgorzata Tabinowska - Slesar

Doradca klienta

Bank DnB NORD Polska S.A.

ul. M.Focha 12, 85-070 Bydgoszcz

tel. 052 327 08 35, fax. 052 366 12 45

tel. komórkowy 0661 33 22 01
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony 19-06-2009, 18:49 przez bykira, łącznie zmieniany 10 razy.

Link:
BBcode:
HTML:
Schowaj odnośniki
Pokaż odnośniki do wpisu

Awatar użytkownika
andy
admininistrator
admininistrator
Posty: 3249
Rejestracja: 05-05-2006, 13:56

Odp.: Kredyt na termomodernizacje w DnB Nord - opinie

#10 Post autor: andy » 19-06-2009, 16:11

Olubek pisze:O odrzuceniu wniosku kredytowego był informowany zarządca, bo wtedy tylko z nim mieliśmy kontakt. Ciebie nie znaliśmy.
Bank w dniu 16 kwietnia 2009 r. nie zna Bykiry, choć 9 kwietnia 2009 r. wysyła do Niej mejla w rozpatrywanej sprawie? Może to świstanie w uszach i ciemność w oczach, to skutek przeskoków w czasoprzestrzeni?

Wycofuję się ze stwierdzenia, że "wyjaśnienia Bankowców brzmią wiarygodnie" - napisałem to zbyt pochopnie. Przepraszam Cię Bykiro. W ramach rekompensaty oferuję pomoc w dochodzeniu roszczeń wobec Banku DnB NORD, jeżeli Twoja wspólnota dozna szkody z powodu nieprofesjonalnego działania tego banku.

Link:
BBcode:
HTML:
Schowaj odnośniki
Pokaż odnośniki do wpisu

bykira
moderator
moderator
Posty: 4262
Rejestracja: 17-11-2006, 18:11

Odp.: Kredyt na termomodernizacje w DnB Nord - opinie

#11 Post autor: bykira » 19-06-2009, 18:14

Jeszcze lepsze jest to, że w dniu 9 kwietnia mejluję z Panią Małgosią, o kredycie na środki własne, a w decyzji odmownej z 16 kwietnia czytamy :( Patrz załącznik)
Że pomimo wielokrotnych monitów do bydgoskiego oddziału, kierowanych przez Regionalne Centrum Analiz w Radomiu sprawa wyjaśnienia, skąd weżmiemy środki własne, pozostała bez odzewu ze strony bydgoskiego oddziału czyt. Pani Małgosi ( opiekuna klienta) i nie poinformaowała Centrum Analiz, że od początku kwietnia ( mejlowy dokument z dnia 9 kwietnia, a wcześniej były rozmowy telefoniczne) Wspólnota stara się i prowadzi rozmowy, o kredyt na środki własne w tym samym banku i ma szanse taki kredyt uzyskać !
Gdyby Centrum analiz otrzymało taką informację, to wątpię czy decyzja byłaby odmowna.
Wiedząc, że staramy się o kredyt na środki własne i to w tym samym banku, sprawę rozpatrzenia wniosku wstrzymano by do czasu, załatwienia kredytu na środki własne.
Tak ciężko było poinformować Centrum Analiz, że wspólnota prowadzi rozmowy i przygotowuje dokumenty na kredyt, na środki własne.
I brak TEJ informacji, jak wynika z załączonej decyzji zdecydował o decyzji odmownej.
Uważam, że zamieszczenie kwoty kredytu jest naruszeniem tajemnicy bankowej.
Pozdrawiam
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony 19-06-2009, 19:51 przez bykira, łącznie zmieniany 2 razy.

Link:
BBcode:
HTML:
Schowaj odnośniki
Pokaż odnośniki do wpisu

Awatar użytkownika
Olubek
.
.
Posty: 130
Rejestracja: 18-09-2006, 12:31
Kontakt:

Odp.: Kredyt na termomodernizacje w DnB Nord - opinie

#12 Post autor: Olubek » 19-06-2009, 19:57

Bykiro proszę nie wymyślaj dalszych historii. Pragnę przypomnieć, że u źródła problemów wspólnoty było:
1. Zbyt późne złożenie wniosku o kredyt termomodernizacyjny.
2. Kłamstwo o posiadaniu środków własnych i jakieś niestworzone historie o fakturze zapłaconej gotówką.
3. Brak faktury do 14 kwietnia mimo obietnicy dostarczenia natychmiast i monitu mailowego oraz telefonicznego, to na nią czekaliśmy, a nie na wniosek o kredyt uzupełniający.

Możemy się przerzucać faktami z lewa na prawo i prawa na lewo, a ja Wiem, że Pani Małgorzata zrobiła wszystko aby udzielić kredytu ale się nie dało. Pragnę przypomnieć, że pracownicy Banku dostają premię, której wysokość zależy od zrealizowanej sprzedaży więc w interesie pracownika Banku jest doprowadzić transakcję do końca.
Andy ten mail nie był do Bykiry, to było do zarządcy. Ja nie mam przeskoków czasoprzestrzennych, ...... ech już miałem coś napisać na temat rozdwojenia jaźni ale ugryzłem się w palec. Bykiro Ciebie też proszę też ugryź się w palec, zakończ to co zaczęłaś, rzuciłaś publicznie kamieniem, a nie miałaś racji!
Pozdrawiam
Paweł

PS
Jeszcze wyjaśnienie notatki analityka kredytowego z której wynika, że nie dostał z oddziału wymaganej faktury. To jest stwierdzenie osoby, która nie kontaktuje się z klientem, dla niej stroną jest doradca w oddziale więc pisze, że nie dostał od doradcy - on nie ma pojęcia jak wyglądają kontakty z klientem i dlaczego brakuje jakichś dokumentów. Co miał napisać, że Bykira nie dostarczyła? Skąd taka wiedza u człowieka w Centrum Analiz Kredytowych w Radomiu? Dla niego klient to sterta papierów. Wyciąganie wniosków z tej notatki, że to wina doradcy dowodzi, ze dopisujesz historię w miejscach w których brakuje argumentów.
Ja na tym kończę ten przykry wątek. Mam nadzieję, że w warunkach nowej ustawy pójdzie łatwiej bo nie ma obowiązku posiadania środków własnych i nie będzie trzeba kombinować z fakturami.
Ostatnio zmieniony 19-06-2009, 20:17 przez Olubek, łącznie zmieniany 2 razy.

Link:
BBcode:
HTML:
Schowaj odnośniki
Pokaż odnośniki do wpisu

ODPOWIEDZ

Wróć do „Usługi bankowe”