rozliczenie remontu dachu

Czyli wszystko o Funduszu Remontowym, Funduszu Ekspolatacyjnym i innych funduszach celowych.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
andy
admininistrator
admininistrator
Posty: 3249
Rejestracja: 05-05-2006, 13:56

Odp.: rozliczenie remontu dachu

#31 Post autor: andy » 28-03-2009, 01:58

owner pisze:Pozwolę sobie jednak na śmiałość i pozostanę przy swoim (bezsensownym, ale własnym) zdaniu: proponujesz sztuczkę, fikcyjną wpłatę dodatkową, żeby ominąć prawo.
Taki zarzut musiałbyś postawić każdej uchwale wspólnoty o wpłacie na fundusz remontowy. Upierasz się przy bzdurnym poglądzie popieranym tylko Twoją własną opinią, bez żadnej merytorycznej argumentacji.
owner pisze:Uważam, że jest to niewłaściwe postępowanie wobec właścicieli, a tym bardziej nie należy propagować takich manipulacji na forum.
Ty uważasz, że właściwe jest tylko to, co Ty propagujesz na tym forum. Odmienne od własnych poglądy będziesz teraz nazywał manipulacją i zakazywał ich głoszenia na forum?

Link:
BBcode:
HTML:
Schowaj odnośniki
Pokaż odnośniki do wpisu

owner
.
.
Posty: 6179
Rejestracja: 28-12-2006, 21:22

Odp.: rozliczenie remontu dachu

#32 Post autor: owner » 28-03-2009, 02:07

Wszystko w tej sprawie już zostało powiedziane. Każdy, kto chciał, przedstawił swój punkt widzenia. Po co to ciągniesz? Żeby ostatnie słowo należało do Ciebie? Proszę bardzo: napisz coś jeszcze, bo ja już kończę. Dobranoc.

Link:
BBcode:
HTML:
Schowaj odnośniki
Pokaż odnośniki do wpisu

Awatar użytkownika
andy
admininistrator
admininistrator
Posty: 3249
Rejestracja: 05-05-2006, 13:56

Odp.: rozliczenie remontu dachu

#33 Post autor: andy » 28-03-2009, 03:10

owner pisze:Wszystko w tej sprawie już zostało powiedziane. Każdy, kto chciał, przedstawił swój punkt widzenia. Po co to ciągniesz? Żeby ostatnie słowo należało do Ciebie? Proszę bardzo: napisz coś jeszcze, bo ja już kończę.
Nie Ownerze, ja nie bawię się w dziecinne przekomarzanie. Ja staram się nie wdawać w spory, gdy nie jestem w stanie przewidzieć ich zakończenia. Czekałem cierpiwie, abyś mógł przedstawić wszystkie swoje argumenty i jak rozumiem już nic więcej w tej sprawie nie masz do powiedzenia. Oto więc moje zakończenie:
owner pisze:forum wspolnota.net.pl 27 marca 2009 r. godz. 23:19
http://www.wspolnota.net.pl/viewtopic.php?p=35124#35124

Zaliczki wpłacone na pokrycie kosztów NW nadal należą do właścicieli. Po zakończeniu remontu dachu należy rozliczyć się z właścicielami: jeśli ktoś wpłacił mniej, niż powinien - musi wnieść dopłatę, jeśli ktoś wpłacił za dużo, należy mu się zwrot. Jeśli koszty remontu były niższe od zakładanych, różnicę również należy zwrócić właścicielom.
owner_wm pisze:forum gazeta.pl 8 sierpnia 2008 r., godz. 10:02
http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html? ... a=83147866
manifa pisze:> Natomiast celowo "wywołałam" ownera_wm, ponieważ on i jeszcze kilku
> innych forumowiczów uważa, że nadwyżki z zaliczek na utrzymanie cz.
> wsp. wspólnota może (większością!) zaliczyć na dowolne cele.
Nadwyżkę na NW TAK (...)
W odstępie kilku miesięcy wygłosiłeś na dwóch różnych forach internetowych, dwa sprzeczne poglądy w tej samej sprawie. Jeden z tych poglądów jest fałszywy i chyba się zgodzimy, że propagowanie takich fałszywych poglądów jest niewłaściwe wobec właścicieli lokali i na forum internetowym nie powinno mieć miejsca. W tej sytuacji muszę Ci zadać ważne pytanie: propagujesz fałszywy pogląd na forum gazeta.pl po to, aby przyciągnąć czytelników na nasze forum, czy też działasz z przeciwnym zamiarem? Pytanie dodatkowe: urządzasz sobie na tym forum jazdy bez trzymanki po mnie i innych Użytkowniczkach, bo zależy Ci na jakości merytorycznej dyskusji, czy też woreczek żółciowy Ci się nadyma, gdy tylko ktoś wyrazi pogląd sprzeczny z Twoim?
owner pisze:Dobranoc.
Dobranoc.

Link:
BBcode:
HTML:
Schowaj odnośniki
Pokaż odnośniki do wpisu

bykira
moderator
moderator
Posty: 4262
Rejestracja: 17-11-2006, 18:11

Odp.: rozliczenie remontu dachu

#34 Post autor: bykira » 28-03-2009, 11:17

andy pisze:owner napisał/a:
Dobranoc.

Dobranoc.
Jaki Wersal ! Może dlatego, że jest bezkrólewie i nie ma komu po Was sprzątać ! :P

Link:
BBcode:
HTML:
Schowaj odnośniki
Pokaż odnośniki do wpisu

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do „Fundusze celowe”